18 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

SAÇLAR İÇİN BASİT VE PRATİK ÖNERİLER

Zamanın kısıtlı olduğu durumlarda, en kısa sürede hazırlanmak, gerekli makyaj ve kıyafet seçimler ile hair care bazen mümkün olmamakta. Sizi hem mükemmel gösterecek hem de vaktinizi almayacak basit ve pratik birkaç öneriye ne dersiniz?

PRATİK SAÇ MODELLERİ

Saçınıza şık bir kurdele takmak bazen saatlerce kuaför koltuğunda oturduğunuzdan daha olumlu ilgi bırakabilir. Saçınızın arkasında oluşturacağınız bir detay ile şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Bu sayede pratik bir şekilde hazırlanmış olursunuz. Bu model arkadaş toplantılarınızda, iş toplantılarında ve akşam yemeklerinde çok uygun olacaktır. Sadece 5 dakika gibi kısa bir sürede bu modelin uygulanması sağlanabilir. Önce hair care At kuyruğu gibi saçınızı toplayıp, iki kuyruk arasından saçınızı ortadan geçirip toplamak yaya benzer bir şekil verecek ve saçınız harika görünecektir.

Saç stilinize göre saç bandı uygulayabilirsiniz. Saç bandını farklı bir şekilde kullanarak yeni bir saç stili yapabilirsiniz. Saç bandını yavaşça saçınıza  geçirirken saçınızı arkadan bantın üzerine bırakarak farklı bir stil haline getirebilirsiniz. Bu yöntem Damaged hair için hem  kısa sürede hazırlamanızı sağlayacak hem de yeni saç modelinize uygun renk ve desende kıyafet kombini ile muhteşem görüneceksiniz.

SAÇINIZI TOPLAMAK

Basit bir saç toplama modeli ile sıradanlıktan uzak bir stil kullanabilirsiniz. Saçınızı üç ayrı toka yardımıyla eşit olarak bölerek boyunda toplayın. Bu saç modeli zarif bir görünüm yaratır ama aynı zamanda çok kısa bir sürede hazırlanmak için idealdir.

Saç kolyeleri hayatınızı kurtarır

Bir saç modeli oluşturmak için basit ve pratik özel saç kolyeleri kullanabilirsiniz. 2016 saç trendlerinde yer alan saç kolyeleri ile saçınızı tarayıp evden çıkmak mümkün.

Gördüğünüz gibi her şey pratik zekanıza ve yaratıcılığınıza kalmış. Basit yöntemlerle hızlı hazırlanmak ve şık olmak gayet mümkün.

Kadın Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü