18 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Tesettür Abiyelerde Şıklık Yarışı

tesettür giyim kullanan birçok hanım son derece iyi kıyafet kombinleri yaparak modaya uyum sağlamaktadırlar. Tesettür giyim konusunda en çok tercih edilen markaları bu konuda çok farklı konseptler hazırlayarak vitrinlerde bayanları cezbedecek ürünlerini sergilemektedirler. Son yıllarda özellikle de tesettür giyimde oldukça farklı gelişmeler yaşadı.

Bunlardan biri de tesettür abiye konusunda oldu. Abiyeye son derece zengin bir hava veren altın sırmaların bu kıyafetlerde kullanılması bayanlara bir saraylı havası vermekte dahası bu hanımların daha da asil görünmesini sağlamaktadır. Tesettür abiyelerde özellikle mürdüm rengi ve altın sarısının birlikte kullanılması da kıyafetlere ayrı bir cazibe kazandırmakta ve hanımlara çok şık bir görünüm vermektedir.

Tesettürde En Çok Tercih Edilen Ürünler

Bayanlar son zamanlarda moda olan ferace modellerini çok sık tercih etmeye başladı. Bu feraceler türlü renklerde ve desenlerde olduğu için her pantolonla da rahatlıkla giyilebilmektedir. Çok şık durmasının yanında yaz aylarında incecik bir kumaştan yapılması sayesinde terleme yapmıyor ve sizi bunaltmıyor. Bu feraceler günlük hayatta oldukça rahat bir kullanımı olduğu için bayanlar sürekli ferace kullanımını tercih etmektedirler. Kış aylarında ise kaban modelleri her zamanki gibi yerini başka bir kıyafete bırakmıyor. Kış aylarında sıcak tutması aynı zamanda da hatlarınızı kapatması açısından tesettür kabanlar son derece güzel bir giyim tarzı olmaktadır.

Tesettür Tuniklerde Yeni Modeller

Tesettür tunik her bakımdan kullanışlı ve rahat kıyafetlerdir. Tesettür giyimin en çok satışı yapılan bu ürünler her bakımdan farklı modelleri ve renk seçenekleri sunmaktadır. Daha da önemlisi modellerdeki modern kesimler bayanları son derece cezbetmektedir. Tesettür pantolon modelleri ile çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Bu pantolonların son yıllarda bol kesimleri ipek gömleklerle kombinlendiğindeportföy çantalarla çok şık bir görünüm sunmaktadır.

Tesettür giyimin bir diğer önemli kıyafet türü de tesettür etek modelleridir. Bu etekler son derece şık ve her ortamda giyilebilen kıyafetlerdir. Abiye etek modellerine göz attığınızda akşam gezmelerinde sizleri büyük bir kıyafet derdinden kurtarmaktadır. Topuklu ayakkabılarla çok şık bir görünüm sunmaktadır. Ancak daha rahat bir giyim tarzınız varsa tesettür pantolon ve tunikler daha uygun olacaktır.

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü